en

Company Profile

Dom Aukcyjny POLONIA-ART Sp. z o.o.

Category
Name
Contact Number

Company Profile

Działalność Polonii-Art:* Aukcyjna i galeryjna sprzedaż dzieł sztuki:- malarstwo polskie- malarstwo europejskie- grafika- rzeźba- rzemiosło artystyczne- meble* Wycena i konserwacja dzieł sztuki, w zakresie malarstwa i rzeźby polichromowanej wykonywane przez dyplomowanych konserwatorów* Profesjonalna oprawa obrazów, szeroki wybór ram* Sklepy zaopatrzenia plastyków w Katowicach, Chorzowie i Toruniu* Organizacja wystaw, plenerów, promocja artystów

Reviews

  • Global Tech Help